İletişim Hattı +90 324 515 10 55
Haberler
28
Meclis Toplantısı

  26/12/2017 Tarihinde yapılan odamız Meclis Toplantısında 2018 yılı bütçe görüşmeleri gerçekleştirildi. Meslek Komitelerimiz ve Meclis Üyelerimizden gelen talep ve görüşler sonucunda;

[Devamını oku...]

25
İSTİHDAM ŞURASI ve İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ

  14 Aralık Perşembe günü Cumhurbaşkanlığımız himayelerinde ve ev sahipliğinde gerçekleşen İstihdam Şurası ve İstihdam Seferberliği Ödül Töreni, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlendi.

[Devamını oku...]

13
Yerli Malı Haftamız Kutlu Olsun

  Sadece haftanın belli olduğu bir zaman da değil.Ülkece Milletçe başta ERDEMLi'li hemşehrilerimiz olmak üzere hep birlikte artık ALIŞVERİŞİMİZE dikkat edelim "869" YERLİ MALI KODU'dur. Hep Birlikte Yerli Malı Tüketelim. Yerli Malı Haftamız Kutlu Olsun.

[Devamını oku...]

05
ULUSAL TURUNÇGİL KONSEYİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI LİMONUN BAŞKENTİ ERDEMLİ’DE YAPILDI.

 Ulusal Turunçgil konseyi toplantısı Limon’nun Başkenti Erdemli’de yapıldı. Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantısı odasında toplandı. 

[Devamını oku...]

20
KOSGEB GİRİŞİMCİLİK KURSU SERTİFİKA TÖRENİ

 TSO Konferans Salonu’nda düzenlenen törende konuşan Başkan Orhan Sarı, İş-Kur Hizmet Merkezi ile ortaklaşa düzenledikleri girişimcilik eğitimine ilk kez 100 kişi bir katılımın olduğunu kursiyerlerden 25’nin de yeni işyeri açtığını söyledi. 

[Devamını oku...]

20
Hizmet Binası Açılış Töreni

 19 Eylül SALI Günü gerçekleştirilen Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası açılış töreni ve Ekonomiye Değer Katanlar ödül törenine katılımlarından dolayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu 'na şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim.

[Devamını oku...]

10
Akdeniz Bölgesi Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı

 7 Temmuz 2017 Cuma günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde gerçekleştirilen “Akdeniz Bölgesi Oda ve Borsalar İstişare  Toplantısı”na Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ORHAN SARI ve Genel Sekreter Yrdm. MiTAT  CEYHAN katıldı. Başkan Sarı yaptığı açıklamada: “Odamız ve memleketimiz ERDEMLi için  hem Ekonomi Şurası , hem de Genel  Kurul’da da dile getirdiğimiz memleketimizin  başlıca sorunları ve çözümü hakkında görüşlerimizi bildirdik. Neydi bu sorunlar  üstünde dikkatle durduğumuz.


[Devamını oku...]

07
Adana ve Mersin il – İlçe Oda ve Borsalarının katılımıyla oluşturulan Çukurova Bölgesi İyi Uygulamalar Platformu’nun ilk toplantısı

  Adana ve Mersin il – İlçe Oda ve Borsalarının katılımıyla oluşturulan “Çukurova Bölgesi İyi Uygulamalar Platformu’nun ilk toplantısı, Platformun kurulmasına öncülük eden Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası evsahipliğinde 6 Temmuz 2017 Perşembe günü saat 10:00’da Oda Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

29
Erdemli'mize veda ziyaretinde bulunan Mersin Valimiz Sayın Özdemir ÇAKARAK Bey'e Erdemli hatırası.

Erdemli'mize veda ziyaretinde bulunan Mersin Valimiz Sayın Özdemir Çakacak Bey'e bizleri hatırlatması için Kızkalesi Tablomuzu hediye ettik.Yeni görev yerinde kendilerine başarılar diliyoruz.

[Devamını oku...]

08
Dünya Çevre Günü Kutlu Olsun!

"Çevre ve insan ilişkisinin ideal hali, arı ve çiçek arasındaki ilişki gibi olmalıdır. Arılar çiçekleri dolaşır, polen toplarlar ancak bundan hiçbir çiçek zarar görmez. Çevreye dair insanoğlunun yaklaşımı da zarar vermeden faydalanmak şeklinde olmalıdır. Medeniyetimiz, çevreyi gelecek nesillerin emaneti olarak kabul eder. Bu yüzden çevre hassasiyeti taşımayı ve çevre kirliliğiyle mücadeleyi asli bir vazife olarak görüyoruz. Çünkü bırakabileceğimiz en güzel miras, yaşanabilir bir dünyadır. Bu vesileyle 1972 yılında Birleşmiş Milletler tarafından ilan edilen Dünya Çevre Günü'nü kutluyor, çevremiz ve dünyamız adına hayırlar getirmesini temenni ediyorum."

[Devamını oku...]

Sayfa 23 / 26İlk   Geri   17  18  19  20  21  22  [23]  24  25  26  İleri   Son   

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi