İletişim Hattı +90 324 515 10 55
Haberler
28
KOSGEB DESTEKLİ FRUIT LOGISTICA GIDA FUARI

Odamız tarafından 8-10 Şubat 2017 tarihleri arasında Berlin/Almanya'da yapılacak olan Fruit Logistica Fuarına iş heyeti ile katılımımız planlanmaktadır.

Fuara ve KOSGEB destekli Yurt Dışı İş gezimize katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki formu doldurmasını rica ederiz.

[Devamını oku...]

09
İl Tarım Müdürlüğü Kırsal Kalkınma   Şube Müdürü Sn.ÖMER SEYRAN 'nın bilgilendirmesi ile devam ediyor
 İl Tarım Müdürlüğü Kırsal Kalkınma    Şube Müdürü Sn.ÖMER SEYRAN 'nın bilgilendirmesi ile devam ediyor.
31
26-30 Ekim 2016 Tarihleri Arasında Antalya 'da gerçekleşen bu yıl 7.si düzenlenen YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER Fuarında yerimizi aldık
26-30 Ekim 2016 Tarihleri Arasında Antalya 'da gerçekleşen bu yıl 7.si düzenlenen YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER Fuarında yerimizi aldık. Erdemli'mizin ürünler...

[Devamını oku...]

26
ERDEMLİTSO ONLİNE TAHSİLÂT VE BORÇ SORGULAMA HİZMETİNE BAŞLADI

 Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine her anlamda profesyonel bir hizmet sunmak için yenilenmeye ve sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir.

 

Bu amaçla üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek adına, daha işlevsel ve aranılan bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşılabilmeleri için yenilenen web sayfamızda Haziran ayı itibariyle yeni bir hizmet daha başlamıştır. Online Aidat Ödeme ve Borç Sorgulama İşlemleri başlığı altında üyelerimiz borç bilgilerini sorgulayabilecek, geçmiş ve güncel tüm aidat borçlarını kredi kartları ile 7/24 istedikleri yerden güvenli bir şekilde ödeyebileceklerdir.

 

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi  “Göreve geldiğimiz günden bu yana Odamızın sunmuş olduğu hizmet kalitesini ve üye memnuniyetini arttırmak için çalışıyoruz. Odamız üyelerinin aidat borçlarını sorgulayabilecekleri ve istedikleri anda kredi kartları ile online olarak ödeme imkanı bulabilecekleri sistem faaliyete geçmiştir. Böylece üyelerimiz zaman kaybı yaşamadan, istedikleri gün ve saatte ödemelerini yapabileceklerdir. Üyelerimiz için son derece güvenli ve kolaylık sağlayacak bu hizmetin başlamasından son derece memnunuz” dedi.

[Devamını oku...]

19
Demokrasi Vazgeçilmezimiz, Milli İrade Gücümüz, Kardeşliğimiz Geleceğimiz

15 Temmuz gecesi milletimiz ve milli kurumlarımız, demokrasimize kasteden alçakça bir saldırıyı önlemiştir. Halkımız sandığa ve demokrasiye sahip çıkmıştır.
 

Darbe girişimi haberleri ortaya çıktığı gece, Birliğimiz ve Oda-Borsa camiası olarak tepkimizi ilk anda ortaya koyduk.
 

Bu hain kalkışmanın başarısızlığa uğraması, Türk milletinin birlikte duruşu, kararlı tutumu ve demokrasiye sahip çıkma iradesiyle mümkün olmuştur.

[Devamını oku...]

16
İstanbul Yapı Fuarı
11 - 12 Mayıs Tarihleri arasında gerçekleştirilen İstanbul Yapı Fuarına oda üyelerimiz müteahhitlerimiz ve inşaat sektörü çalışanlarımızla katıldık.

[Devamını oku...]

18
Zagreb ve Belgrad Ticaret Odalarını Ziyaret
Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak Hırvatistan'nın Başkenti Zagreb ve Sırbistan'nın Başkenti Belgrad Ticaret Odalarını Ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunduk kendilerini ülkemize davet ettik.

[Devamını oku...]

18
18 Mart Çanakkale Zaferi

 "Her toplumun tarihsel serüvenlerinde milat sayılacak önemli kırılma ve geçiş anları vardır. Bu anlamda Çanakkale önemli bir aşamadır. Çanakkale, bu topraklar üzerinde yaşayan halkların gerçek anlamda millet ve Anadolu'nun bu milletin ebedİ vatanı olduğunun bir kez daha tescili, kanıtıdır. Bayrak nöbeti gibi nesilden nesile emanet edilen Çanakkale ve istiklal ruhu, sırası gelene verdiği namus vazifesinde bir adım geri atmamakla hayatiyet kazanır. 

[Devamını oku...]

10
2016 YILI SEKTÖREL NİTELİKLİ FUARLAR LİSTESİ
  2016 YILI SEKTÖREL NİTELİKLİ ULUSLARARASI FUARLAR LİSTESİ ...

[Devamını oku...]

10
 Teröre ortak tepti…

 Mersin ile Adana Oda ve Borsa Başkanları Ortak Toplantısı’nda son zamanda artan terör eylemlerine yönelik ortak bir demeç yayınlanması kararı çıkmıştır.

Ortak deklarasyon aşağıdaki gibidir:
“Adana ve Mersin iş dünyası teröre karşı mücadelede devleti ile omuz omuzadır..

[Devamını oku...]

Sayfa 19 / 20İlk   Geri   11  12  13  14  15  16  17  18  [19]  20  İleri   Son   

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi