İletişim Hattı +90 324 515 10 55
Haberler
03

Bir Çırağın 15 Temmuz Hatırası Kompozisyon Yarışması Şartnamesi için 

[Devamını oku...]

06
İstihdam Seferberliği 2019 Basın Toplantısı
 Kıymetli Basın Mensupları, Hatırlayacağınız üzere 21 Ocak’taki TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’nda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan iş...

[Devamını oku...]

04
ERDEMLİ TİCARET ODASI İLE AKINSOFT (Erdemli Bayi Merdinler Bilgisayar) ARASINDA PROTOKOL YAPILDI.
 Odamız üyelerine en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinen odamız, üyelerimize her anlamda hizmet vermek için ve üye memnuniyeti politikası ge...

[Devamını oku...]

15
 TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri

  TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba Günü 10:00-16:00 saatleri arasında odamızda gerçekleştirilecek olup,İcra Komitesi Üyeliği Adaylık Başvurusunda Bulunmak İsteyen Adayların 12.02.2019-18.02.2019 tarihleri arasında Adaylık Dilekçesi ve Adli Sicil Belgesi ile odamıza başvuruda bulunması gerekmektedir.

 

Orhan Sarı
Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

 

[Devamını oku...]

29
Orman Bölge Müdürlüğü Ziyareti

 Olba kültür yolu ve sandal ağacı parojelerimiz hakkında görüşmeler yapmak üzere Mersin Orman Bölge Müdürümüz Kenan Akduman'ı ziyaret ettik

[Devamını oku...]

17
Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği

  3516 Sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu ile bu kanuna bağlı olarak çıkarılan Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliğine göre ölçü ve tartı aleti kullanan esnaf ve işyeri sahiplerinin kullanmakta oldukları ölçü ve tartı aletleri için damgalandığı yıldan sayılmak üzere iki yıllık damga süresini dolduranlar için 1 ocak'tan şubat ayının son günü mesai bitimine kadar Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Grup Merkezi Belediye Ölçü Ayar Memurlukları ve Belediyeler ile Bakanlığımız tarafından yetkilendirilmiş muayene ve damga servislerine müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

[Devamını oku...]

24
 "Müşteri Sadakati Oluşturma" Eğitimi

  18 Aralık 2018 Salı günü saat:18:00 de Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda üyelerimize yönelik "Müşteri Sadakati Oluşturma" Eğitimi verildi. İnteraktif geçen eğitimimize katılan üyelerimize teşekkür ederiz. 


[Devamını oku...]

27
Mersin'de "Kıyılardan dağlara kültür yolları" projesi

  Mersin'in Erdemli ilçesinin tanıtılmasını amaçlayan, "Kıyılardan Dağlara, Antik Olba Bölgesi Kültür Yolları ve Kırsal Turizm Odakları Geliştirme Projesi" nin tanıtımı gerçekleştirildi. 


[Devamını oku...]

11
Erdemli TSO girişim ve destekleriyle Mersin Akkale Antik Liman Yerleşimi'nde sezon kazıları tamamlandı

 Mersin Akkale Antik Liman Yerleşimi'nde sezon kazıları tamamlandı

[Devamını oku...]

18
ONLİNE AİDAT TAHSİLAT İÇİN
Online Aidat Tahsilatı İçin Linki için tıklayınız ... https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp
Sayfa 14 / 19İlk   Geri   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  İleri   Son   

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi