İletişim Hattı +90 324 515 10 55
Haberler

ODA BAŞKANIMIZ ORHAN SARI'DAN VE GENEL SEKRETERİMİZ MİTAT CEYHAN'DAN YENİ AÇILAN ARABAĞ TÜRK KAHVESİNİ ZİYARET ETTİ

  • 13.06.2022
  • erdemli
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sarı ve Genel Sekreter Mitat Ceyhan, asırlık bir Mersin markası olan Arabağa Türk Kahvesi’nin geçen hafta açılan Erdemli Şubesi’ni ziyaret etti.
Mersin’de öğütülmüş kahveyi ilk satan dükkan olarak 1926’da Soğuksu Caddesi üzerinde Nuri Uçar tarafından açılan Arabağa Kahve, kısa sürede Mersinlilerin ilgisini çekerek, zaman içerisinde vazgeçemedikleri lezzetler arasında yer almıştır. Arabağa Kahve’nin Erdemli Şubesi ise, üçüncü kuşak olarak mesleğe devam eden Merhum Nuri Uçar’ın torunu Mustafa Kemal Uçar girişimi ile ilçemize kazandırıldı. Arabağa Kahve’yi yıllardır tanıdıklarını, iş ahlaklarını bildiklerini ifade eden Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sarı, Erdemli Şubesi ile taze ve sıcak kahve sunduğu hizmet ağına ilçemizin de katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erdemli ekonomisine değer katan böylesi girişimlerin artarak devam etmesini dilediklerini vurguladı.
Çocukluğunda toptan ağlarının ziyareti için babası Ahmet Uçar ile birlikte her Perşembe Erdemli’ye ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten Mustafa Kemal Uçar ise, yılların getirdiği bu tanışıklığı şimdi sıcak satış mağazası ile Erdemlilerin hizmetine sunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
  • ODA BAŞKANIMIZ ORHAN SARI'DAN VE GENEL SEKRETERİMİZ MİTAT CEYHAN'DAN YENİ AÇILAN ARABAĞ  TÜRK KAHVESİNİ ZİYARET ETTİ
  • ODA BAŞKANIMIZ ORHAN SARI'DAN VE GENEL SEKRETERİMİZ MİTAT CEYHAN'DAN YENİ AÇILAN ARABAĞ  TÜRK KAHVESİNİ ZİYARET ETTİ

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi