İletişim Hattı +90 324 515 10 55
Haberler

Mersin-Erdemli Karma Organize Sanayi Bölgesi Kurucu Ortaklar Protokolü İmzalandı

  • 25.10.2021
  • erdemli
Kuruluş çalışmaları devam eden Mersin-Erdemli Organize Sanayi Bölgesi (Erdemli-OSB)’nin Kurucu Ortaklar Protokolü Vali Ali İhsan Su başkanlığında yapılan toplantıda imzalandı.

Erdemli Kaymakamlığı’nda düzenlenen toplantıya; Vali Yardımcı Süleyman Deniz, İlçe Kaymakamı Avni Kula, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel, İlçe Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hasan Gül, Mersin Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı katıldı.

Toplantıda Mersin-Erdemli OSB’nin kurucu ortakları ve bu ortakların katılma payları ile müteşebbis heyet temsilci üye sayıları belirlendi.

Toplantıda yaptığı konuşmasında Erdemli OSB’de önemli bir aşamaya gelindiğini kaydeden Vali Su, Erdemli OSB’yi çok önemsediklerini ifade ederek, OSB’nin ilçe ve bölge açısından önemine işaret etti. Vali Ali İhsan Su, OSB’nin ilçemize ve ilimize hayırlı olmasını dileyerek sözlerini noktaladı.

Toplantıda daha sonra Erdemli-OSB Kurucu Ortaklar Protokolü imzalandı.
  • Mersin-Erdemli Karma Organize Sanayi Bölgesi Kurucu Ortaklar Protokolü İmzalandı

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi