İletişim Hattı +90 324 515 10 55
Haberler

Entries for Ağustos 2016

26
ERDEMLİTSO ONLİNE TAHSİLÂT VE BORÇ SORGULAMA HİZMETİNE BAŞLADI

 Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine her anlamda profesyonel bir hizmet sunmak için yenilenmeye ve sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir.

 

Bu amaçla üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek adına, daha işlevsel ve aranılan bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşılabilmeleri için yenilenen web sayfamızda Haziran ayı itibariyle yeni bir hizmet daha başlamıştır. Online Aidat Ödeme ve Borç Sorgulama İşlemleri başlığı altında üyelerimiz borç bilgilerini sorgulayabilecek, geçmiş ve güncel tüm aidat borçlarını kredi kartları ile 7/24 istedikleri yerden güvenli bir şekilde ödeyebileceklerdir.

 

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi  “Göreve geldiğimiz günden bu yana Odamızın sunmuş olduğu hizmet kalitesini ve üye memnuniyetini arttırmak için çalışıyoruz. Odamız üyelerinin aidat borçlarını sorgulayabilecekleri ve istedikleri anda kredi kartları ile online olarak ödeme imkanı bulabilecekleri sistem faaliyete geçmiştir. Böylece üyelerimiz zaman kaybı yaşamadan, istedikleri gün ve saatte ödemelerini yapabileceklerdir. Üyelerimiz için son derece güvenli ve kolaylık sağlayacak bu hizmetin başlamasından son derece memnunuz” dedi.

[Devamını oku...]

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi