İletişim Hattı +90 324 515 10 55
Haberler

Entries for Temmuz 2017

10
Akdeniz Bölgesi Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı

 7 Temmuz 2017 Cuma günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde gerçekleştirilen “Akdeniz Bölgesi Oda ve Borsalar İstişare  Toplantısı”na Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ORHAN SARI ve Genel Sekreter Yrdm. MiTAT  CEYHAN katıldı. Başkan Sarı yaptığı açıklamada: “Odamız ve memleketimiz ERDEMLi için  hem Ekonomi Şurası , hem de Genel  Kurul’da da dile getirdiğimiz memleketimizin  başlıca sorunları ve çözümü hakkında görüşlerimizi bildirdik. Neydi bu sorunlar  üstünde dikkatle durduğumuz.


[Devamını oku...]

07
Adana ve Mersin il – İlçe Oda ve Borsalarının katılımıyla oluşturulan Çukurova Bölgesi İyi Uygulamalar Platformu’nun ilk toplantısı

  Adana ve Mersin il – İlçe Oda ve Borsalarının katılımıyla oluşturulan “Çukurova Bölgesi İyi Uygulamalar Platformu’nun ilk toplantısı, Platformun kurulmasına öncülük eden Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası evsahipliğinde 6 Temmuz 2017 Perşembe günü saat 10:00’da Oda Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi