İletişim Hattı +90 324 515 10 55
Haberler

Entries for Mart 2017

08
 KOSGEB Mersin İl Müdürlüğü İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz GİRİŞİMCİLİK KURSU

  Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası , Erdemli İŞKUR Hizmet Noktası , KOSGEB Mersin İl Müdürlüğü İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz GİRİŞİMCİLİK KURSU 2 grup halinde yapılacak olup ilk grubumuzun eğitimlerine başlanmıştır imkanlarımız dahilinde kurslarımıza devam edilecektir.Kursumuzda öncelikle iş planları ve projeleri hazır olan kursiyerlerimizi alarak başta Erdemli'miz ekonomisine ve Ülkemiz ekonomisine katkılarını canı gönülden destekliyoruz.

[Devamını oku...]

08
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

 “Ailenin çekirdeğini oluşturan kadınlar; gelişmiş, eğitimli, sağlıklı ve huzurlu bir toplumun da temelini oluşturur. Toplum için bu denli önem arz eden bir konumda olan kadınlarımızın hayatın her alanında yer alması gerekir. Annelik göreviyle beraber iş hayatında da önemli görevler üstlenen ve pek çok alanda dünya çapında başarılar kazanan kadınlarımız, birey olarak ekonomik ve sosyal kalkınmaya önemli katkılar sağlamaktadır..."

[Devamını oku...]

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi